Úvodná stránka » doprava a dodanie

情報

INFORMACE o době dodania a doprave

 

 

Doprava

Doprava pre SK je ZADARMO. Platí pre akúkoľvek objednávku
Doručuje prevažne firma Toptrans
Doručujeme po celé EU, např Dánsko, Anglie apod.

 

Volitelné příplatky

Top Time = garantované doručenie do 12hod dopoludnia - 10 e
Top Privat = popoludňajšie / večerné doručenie 16-20 hod - 17 e - platí pre mestá s depom Toptrans (Bratislava, Trenčín, Nitra, Žilina, Bánská Bystrica, Poprad, Košice) a pre CZ (Praha, Kralupy nad Vltavou, Kolín, České Budějovice, Strakonice, Cheb, Plzeň, Beroun, Lovosice, Liberec, Ustí nad Labem, Mladá Boleslav, Pardubice, Hradec Králové, Trutnov, Brno, Uherské Hradiště, Hodonín, Třebíč, Svitavy, Jihlava, Olomouc, Rapotín, Studénka, Ostrava)

Top Comfort = Aktívne pomoc vodiča s výnosom tovaru za druhé uzamykateľné dvere - 15 e


 

Doba dodanie

Tatami bude doručený do 2 pracovných dní. Futony a shiatsu vo farbe natural, budú doručené takisto do 2 dní, ak sú skladom. Futony a shiatsu vo farebnom prevedení budú doručené do 14 dní. Poťah, prestieradlo a vankúše budú doručovacie takisto do 14 dní. Postele z jelše budú doručené do 21 dní. Postele z borovice budú doručené do 2 dní, ak jous skladom. Atypy a tovar, ktorý nie je skladom, bude doručený do 14 dní. Doručuje prevažne firma Toptrans.

Prepravcovia dováža tovar medzi 8 a 16 hodinou, avšak prevažne v dopoludňajších hodinách. Ak Vám tento čas nevyhovuje, môžete si zvoliť spôsob doručenia tovaru vo večerných hodinách (Bratislava, Kosice, Trencin, Nitra, Zilina, Poprad a Banksa Bystrica) alebo cez víkend a to za príslušný poplatok (45 euro). Prepravcovia nedisponujú možnosťou platiť bezhotovostne, preto si prosím nachystajte zodpovedajúcu sumu, ak máte objednávku s dobierkou.

IHNEĎ PO DORUČENIE SI s prepravcom UBEZPEČTE TOVAR a prípadne spíšte na mieste škodovú udalosť. Na pozdějčí reklamácie nebude braný zreteľ bez zodpovedajúceho dokumentu. Prepravca je povinný Vám zásielku doručiť za prvé uzamykateľné dvere. Ak chcete pomôcť na poschodie a pod zvoľte adekvátny poplatok = napíšte do poznámky.Celková doba dodania tovaru od vybavenia objednávky je 2 - 21 pracovných dní v závislosti na objednanom tovaru. Bližšie informácie o dodaní tovaru budú upresnené po vytvorení objednávky a v priebehu.

 

Platba

Po vytvorení objednávky budete mať možnosť zaplatiť online cez platobnú bránu GoPay. Ak preferuje skôr platbu bankovým prevodom, bude Vám vystavená faktúra na preplatenie. Táto sa musí uhradiť pred odoslaním produktu k Vám. Ak nechcete platiť za tovar vopred, doručíme Vám tovar na dobierku. Toptrans ani Geis neprijíma platobné karty, nachystajte si prosím hotovost.

Pokud máte zvolené plata bankovým prevodom - vyčkajte prosím na faktúru, ktorá Vám bude zaslaná v čo najbližšej možnej dobe. Alebo použite údaje z objednávky

 

 

Vyskúšanie

Máme kamennú predajňu a showroom (Potoky 121 Lysice), kde ponúkame možnosť vyskúšania všetkých futonov, postele radu wood či sofu root aj. Rád Vám uvarím u toho kafé, alebo čaj. Spojte návštevu s prehliadkou zámku Lysice.

 

Doprava po mimo SK

Doručujeme tovar po celej Európe, napíšte pre viac informácií.

 

 

 

  team futon-futon.sk

      

 


Obľúbené produkty

czech version english version


zľava na FUTONY
15 %
v eshope
život nie je len o peniazoch


DOPRAVA ZADARMO

po celé SK na všetko
+ možnosť doručenie po celej

DORUČENIE
skladový tovar 2 dni
 neskladový tovar 14 dní
KARUP aktuálne 2 týždne

 


SKLADOM
všetky základné rozmery futonov, shiatsu a tatami, postele a sofa z borovice
expedícia okamžite

 

SHOW-ROOM
miesto, kde môžete vyskúšať všetky typy futonov, tatami a BIB
Lysice - show roomKontakt

Ing. Tomáš Matějka
Sadová 729
67971 Lysice
0950507392

Obľúbené odkazy